getImage

Вибір офтальмологічної клініки

getImageДля всіх, хто зіткнувся з проблемою значного погіршення зору, його відновлення стає питанням досить актуальним. Бажання знову бачити добре підводить пацієнта до питання вибору хорошого лікаря або підходящої клініки. Це питання дуже серйозне, адже зір найбільш цінна людська здатність. І так, кому ж довірити свій зір? Відповідь на це питання вимагає розгляду багатьох факторів. Давайте спробуємо розібратися з ними разом.

Загальна інформація

Інтернет, друзі або знайомі обов’язково запропонують вам декілька офтальмологічних клінік або кабінетів з різним набором методів лікування і різними ціновими пропозиціями. У першу чергу варто звернути увагу на те, який профіль має клініка. Часто офтальмологічні установи займаються тільки лікуванням певного спектру проблем або спеціалізуються на корекції зору, а не клінічним лікуванням. Тому варто віддати перевагу спеціалізованому медичному закладу.

Приділіть час перегляду інтернет-сайту вибраної клініки. Почитайте відгуки пацієнтів та інформацію про лікуючих лікарів. Зверніть увагу, наскільки повну та актуальну інформацію пропонує сайт. Наскільки зручний він для використання. Ці характеристики також можуть чимало розповісти про статус клініки. Нехай вас не зупиняє ціновий аспект. Зрештою, складові ціни на послуги можуть також бути описані в ресурсі.

Питання та відповіді

Перш ніж прийти на консультацію, ви можете зателефонувати в клініку і задати всі необхідні питання. Вибір методики лікування, її вартість, популярність і т.д. Запишіться на прийом. Краще, якщо прийом ведеться за записом, а не в порядку черги. Адже тоді лікар зможе спланувати свій час і приділити вам достатньо уваги. А вам не доведеться годинами просиджувати в коридорі, втрачаючи дорогоцінні години. Умови клінічного прийому також можуть свідчити про якість послуг в цілому.

Зверніть увагу на те, як будуть розмовляти з вами співробітники клініки по телефону, наскільки компетентно будуть відповідати на ваші запитання. Надають вони всю інформацію про вартість та обсяг послуг, наскільки сильне їх бажання допомогти вам. Співробітники клініки, де політика допомоги клієнту понад усе, постараються підібрати для вас зручний час прийому, пояснять, як дістатися за адресою клініки, розкажуть, як буде проходити прийом і процедура лікування.

Діагностика

Діагностування в спеціалізованій клініці, звичайно ж, не повинно обмежуватися перевіркою зору по таблиці або обстеження в природних умовах. У клініці вам повинні запропонувати різні методи обстеження за допомогою сучасного обладнання, щоб всебічно оцінити ваш зір і виявити навіть незначні відхилення і приховані захворювання.

Ви завжди можете скористатися нашими порадами як знайти лікаря та де краще пройти діагностику.

Клінічний прийом

На прийомі ви зможете поставити лікарю всі питання, щодо прогнозів і методів лікування. Напевно, поки ви шукали клініку, читали статті в інтернеті, питань накопичилося чимало.

Щоб краще оцінити шанси на успіх в даній клініці поцікавтеся у лікаря, як довго він працює в даній області, скільки операцій проводиться в клініці в рік і наскільки успішні результати операцій. Який відсоток відновлення зору при використанні саме обраної вами методики. Як довго існує клініка і на якому обладнанні проводяться процедури та операції. Поцікавтеся, з якими ускладненнями вам доведеться, можливо, зіткнутися і чи входить реабілітаційне обстеження і післяопераційні процедури в заявлену вартість обраної послуги. Таким чином, ви зможете точніше підрахувати обсяг фінансових витрат і забезпечите себе від появи раптових додаткових витрат.

Якщо у вас виникли сумніви, краще пошукати іншу клініку, не ризикуйте своїм зором! Варто довіряти фахівцеві, який володіє не тільки обраною вами методикою, а й іншими на той випадок, якщо ситуація стане критичною і доведеться вдатися до інших методів. Лікар, що володіє декількома методиками, зможе оцінити стан зору більш точно і вибрати найбільш підходящу.

Ліцензія

Хороша клініка повинна мати ліцензії на всі препарати і методики, використовувані нею. В іншому випадку ніхто не понесе відповідальність, якщо ваша операція пройде невдало. Зазвичай номер ліцензії вказано в договорі, який пацієнт підписує з клінікою перед початком лікування.

Договір

У договорі описані всі надані послуги та їх вартість, час і умови надання послуг, права та обов’язки сторін.

Право вибору

Прийом у лікаря не зобов’язує вас проходити лікування в цій клініці. Якщо є можливість пройти консультацію в іншого спеціаліста, обов’язково зробіть це. Інша думка професіонала дозволить вам більш об’єктивно оцінити ситуацію. Ви повинні бути впевнені в тому, кому довіряєте власне здоров’я.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>