Яка ІОЛ краще?

Головна \ Яка ІОЛ краще?

Як правильно обрати інтраокулярну лінзу

При лікуванні катаракти, Вам треба зробити вибір штучного кришталика, і звичайно — Вам потрібна найкраща ІОЛ.

Важливо розуміти, що у світі не існує «найкращої з усіх ІОЛ». Кожна ІОЛ має свої особливості, що найкращим чином відновлюють один чи два фактори гарного зору, виконуючи інші не так ідеально, як природний кришталик. Тому ідеальної ІОЛ не існує, але існує ІОЛ, яка ідеально підходить саме вам.

У всіх різні життєві потреби і відповідно різні зорові потреби. Щоб переконатися у цьому, оцініть приклади із життя. Немає універсальної лінзи, що підходила б усім. Кожному потрібна своя лінза для вирішення тих чи інших проблем із зором.

Приклад 1. Пацієнту 54  роки, працює зварювальником. Основна необхідність — відновити ближній зір, оскільки під час роботи йому потрібно використовувати маску для захисту очей, а носити одночасно з маскою окуляри неможливо.

Приклад 2. Пацієнтці 72 роки, пенсіонерка. Більшість часу проводить вдома з родиною. Займається хатньою роботою, часто вишиває, і хотіла б, щоб їй не довелося одягати окуляри кожного разу, щоб заселити нитку в вушко голки.

Приклад 3. Пацієнтці 61 рік. Приватний підприємець. Пацієнтка постійно користується комп’ютером, багато працює з паперовими документами.

Приклад 4. Пацієнту 50 років,  водій- далекобійник. Увесь час проводить за кермом, дуже часто вночі.

Потрібно пам’ятати, що всі сучасні ІОЛ відомих виробників мають гарну якість. Вони можуть повернути функціональний зір до певного  бажаного пацієнтом рівня. Але жодна ІОЛ не в змозі відновити зір до того стану, що був у Вас у 20 років. Проте Ви можете обрати ту ІОЛ, яка зробить зір найбільш якісним саме для Вас,  враховуючи Ваші особисті потреби і спосіб життя.

Ви повинні обрати ту лінзу, яка максимально відповідатиме Вашим критеріям хорошого зору, і буде відновлювати ті функції природного кришталика, які найбільш важливі для Вас залежно від Ваших потреб і способу життя.

 

Щоб визначити, яка ІОЛ найкраще підходить Вам, рекомендуємо пройти тест.

 

Задати питання