Торична мультифокальна ІОЛ із нульовими сферичними абераціями

Головна \ Торична мультифокальна ІОЛ із нульовими сферичними абераціями

Торична мультифокальна ІОЛ із нульовими сферичними абераціями

Така ІОЛ зробить Вас незалежним від окулярів — Ви зможете добре бачити вдалину, на близькій та середній відстані без окулярів. Також  забезпечить Вам максимально можливу глибину різкості, тому якщо Вам доводиться розглядати рельєфні предмети на певній відстані, така ІОЛ саме для Вас.

Як 7 факторів гарного зору будуть відновленні з такою ІОЛ:

  1. Ви отримаєте гарне відновлення першої функції гарного зору — гострий зір без окулярів на далеку відстань.
  2. Вам зможете повністю відмовитися від окулярів, оскільки ІОЛ забезпечує  гострий зір без окулярів на середній та малій відстані.
  3. Глибина різкості з такою лінзою буде мати максимально можливе значення завдяки оптиці із нульовими сферичними абераціями.
  4. Контрастна чутливість буде досить високою завдяки асферичному дизайну ІОЛ.
  5. Нічний зір буде досить чітким. Але Вам потрібно бути обережним за кермом авто у нічний час або в умовах поганої видимості, оскільки через наявність мультифокальної опції  у Вас можуть з’являтися додаткові ефекти, такі як ореоли та бліки, хоча у більшості випадків Ваш мозок звикає до них і такі ефекти Вас не турбуватимуть.
  6. Жовтий  фільтр надасть зовнішньому світу більш м’якого забарвлення — Ви будете сприймати кольори у більш теплих тонах.
  7. Завлдяки наявності торичної функції  Вам не доведеться користуватися спеціальними окулярами для корекції астигматизму.
Задати питання