Торична мультифокальна ІОЛ із негативними сферичними абераціями

Головна \ Торична мультифокальна ІОЛ із негативними сферичними абераціями

Торична мультифокальна ІОЛ із негативними сферичними абераціями жовта

 

Ця лінза, на відміну від монофокальних, зробить Вас незалежним від окулярів. Ви зможете добре бачити вдаль, на близькій та середній відстані без окулярів. Але ця можливість трохи знизить контрастну чутливість, та потребує більше зусиль Вашого мозку, хоча майже всі пацієнти швидко до цього адаптуються.

Як 7 факторів гарного зору будуть відновленні з такою ІОЛ:

  1. Ви отримаєте гарне відновлення першої функції гарного зору — гострий зір без окулярів на далеку відстань.
  2. Вам зможете повністю відмовитися від окулярів, оскільки ІОЛ забезпечує  гострий зір без окулярів на середній та малій відстані.
  3. Глибина різкості з такою лінзою буде хорошою.
  4. Контрастна чутливість з такою лінзою буде достатньо високою, оскільки повна компенсація сферичних аберацій значно покращує контрастну чутливість, але наявність мультифокальної функції робить її трохи нижчою за максимально можливий показник.
  5. Нічний зір буде чітким, хоча не на стільки, як це можливо із монофокальною лінзою із негативними сферичними абераціями. Вам потрібно бути обережним за кермом авто у нічний час або в умовах поганої видимості. У Вас можуть з’являтися додаткові ефекти, такі як ореоли та бліки, хоча у більшості випадків Ваш мозок звикає до них і такі ефекти Вас не турбуватимуть.
  6. Містить жовтий фільтр, який захищає сітківку. ІОЛ з жовтим фільтром надасть зовнішньому світу більш м’якого забарвлення, але через те, що на сітківку буде потрапляти трохи менше світла, Ваш зір в умовах поганого освітлення буде гіршим, ніж із прозорою лінзою.
  7. Після операції Вам не доведеться користуватися окулярами для корекції астигматизму.

 

Задати питання