Торична мультифокальна ІОЛ із негативними сферичними абераціями

Головна \ Торична мультифокальна ІОЛ із негативними сферичними абераціями

Торична мультифокальна ІОЛ із негативними сферичними абераціями

Така ІОЛ зробить Вас незалежним від окулярів. Ви зможете добре бачити вдалину, на близькій та середній відстані без окулярів. Ваш зір буде достатньо чітким та контрастним. Ви будете отримувати максимум світла завдяки повній прозорості лінзи, тому нічний зір також буде хорошим.

Як 7 факторів гарного зору будуть відновленні з такою ІОЛ:

  1. Ви отримаєте гарне відновлення першої функції гарного зору — гострий зір без окулярів на далеку відстань.
  2. Вам зможете повністю відмовитися від окулярів, оскільки ІОЛ забезпечує  гострий зір без окулярів на середній та малій дистанції.
  3. Глибина різкості з такою лінзою буде хорошою.
  4. Контрастна чутливість з такою лінзою матиме високе значення, оскільки повна компенсація сферичних аберацій покращує контрастну чутливість до максимально можливого значення, однак наявність мультифокальної функції дещо знижує цей показник. У Вас можуть з’являтися додаткові ефекти, такі як ореоли та бліки, хоча у більшості випадків Ваш мозок звикає до них і такі ефекти Вас не турбуватимуть.
  5. Нічний зір буде хорошим, оскільки повна прозорість ІОЛ забезпечує отримання максимальної кількості світла і надає Вам високу якість зору в умовах поганого освітлення.
  6.  Кольори при імплантації такої лінзи матимуть природні холодні яскраві відтінки.
  7. Завдяки торичній фукнції після операції Вам не доведеться користуватися спеціальними окулярами для корекції астигматизму.
Задати питання