Монофокальна ІОЛ з негативними сферичними абераціями жовта

Головна \ Монофокальна ІОЛ з негативними сферичними абераціями жовта

Монофокальна ІОЛ із негативними сферичними абераціями з жовтим фільтром


Після імплантації такої ІОЛ Ви зможете чудово бачити вдалину без окулярів, але для читання або роботи з комп’ютером Вам будуть потрібні окуляри. Така ІОЛ є чудовим вибором для тих,  для кого важливий контраст та якість зору в сутінках та вночі.  Сферичні аберації рогівки повністю компенсуються негативними сферичними абераціями такої лінзи, тому Ваш зір буде чітким та контрастним. Однак наявність жовтого фільтру, який надасть вашому зору м’яких теплих тонів, дещо знизить цей показник.
Як  7 факторів гарного зору будуть відновлені з такою ІОЛ:

  1. Перша функція гарного зору — гострий зір без окулярів вдалину — буде відновлена чудово. Ваш зір буде чітким та гострим без окулярів.
  2. Для гострого зору на середню та малу відстань Вам будуть потрібні окуляри.
  3. Глибина різкості з такою лінзою буде хорошою, але дещо нижче, ніж це можливо із лінзою з нульовими сферичними абераціями
  4. Контрастна чутливість буде чудовою завдяки повній компенсації сферичних аберацій. Однак це значення буде дещо нижче від максимального, оскільки наявність жовтого фільтру блокує частину світла і знижує контраст.
  5. Якість нічного зору буде на такому ж високому рівні, що і контрастна чутливість. ІОЛ містить жовтий фільтр,  який надасть зовнішньому світу більш м’якого забарвлення, але через те, що на сітківку буде потрапляти трохи менше світла, Ваш зір в умовах поганого освітлення буде не настільки ідеальним, як із прозорою лінзою.
  6. Кольори  матимуть м’які теплі відтінки.
  7. Не коригує астигматизм.
Задати питання