Монофокальна лінза із нульовими сферичними абераціями з жовтим фільтром

Головна \ Монофокальна лінза із нульовими сферичними абераціями з жовтим фільтром

Монофокальна лінза із нульовими сферичними абераціями з жовтим фільтром

 

Така лінза забезпечить Вам максимально можливу глибину різкості, тому якщо Вам доводиться розглядати рельєфні предмети на певній відстані, така ІОЛ саме для Вас. Лінза чудово відновлює зір на далеку відстань, однак для читання Вам доведеться користуватися окулярами.

Ваші побажання щодо якості зору після операції повністю будуть задоволені із монофокальною ІОЛ 1stQ з жовтим фільтром.
7 факторів гарного зору будуть відновлені з такою ІОЛ наступним чином:

  1. Ви будете чудово бачити вдалину без окулярів.
  2. Для гострого зору на середню та малу відстань Вам будуть потрібні окуляри.
  3. Глибина різкості з такою лінзою буде мати максимально можливе значення завдяки оптиці із нульовими сферичними абераціями.
  4. ІОЛ забезпечує хороший контраст завдяки асферичному дизайну оптики.
  5. Асферична оптика забезпечує контрасний нічний зір. Модифікація з жовтим фільтром забезпечує додатковий захист сітківки. Унікальні жовті ІОЛ 1stQ використовують найдосконаліший на сьогодні жовтий фільтр 3-HydroxyKynurenine. 
  6. На відміну від інших жовтих ІОЛ — цей фільтр працює як здоровий кришталик у молодої людини.  Захищає тільки від шкідливого синього спектру, не впливаючи на кольоросприйняття і контрастність зору.
  7. Відповідно до ваших побажань корекція астигматизму не потребується.

  Як незалежний виробник медичного обладнання в Німеччині, 1stQ® символізує найвищу якість продукції для лікування катаракти. Це означає, що день у день фахівці з багаторічним досвідом і самовідданістю працюють в 1stQ®, щоб зберегти благо зору кожній людині, в тому числі і людям з катарактою. Тому дослідження і розробки строго орієнтовані на природні функції людського ока, щоб задовольнити всі запити пацієнтів .

Задати питання