2a660f52-aa7a-4efa-a27d-4e6fc8b32386

Операція з видалення катаракти: фундаментальні зміни за 10 років

У теоретичній частині процедури все залишилося незмінним: на місце помутнілого кришталика ставиться штучна лінза. Проте деталі все ж зазнали значної трансформації, а саме:

  • були введені гнучкі лінзи для трансплантації;
  • використовується інноваційне обладнання з більш м’якими і щадними наслідками.

Насправді, операції, що стосуються катаракти, являють собою не одне єдине хірургічне втручання — це цілий ряд послідовних маніпуляцій, з яких перша — акуратне видалення кришталика, а друга — установка штучної лінзи. Раніше для цих двох пов’язаних операцій були потрібні … різної величини розрізи! Однак з ходом впровадження технічного прогресу в медицину, хірургія ока пішла шляхом зменшення розрізу.

На первинних етапах для видалення кришталика необхідний був надріз не менше 9 мм, у той час як для установки лінзи досить розрізу в 6 мм. Тут постало питання про те, яким чином можна звести все до мінімального показника? У підсумку розробок була винайдена технологія, яка дозволяє видалити кришталик і виводити його через отвір в 3 мм. Цього разу розробки і дослідження привели до появи гнучких лінз. Що дозволило звести розрізи до цього рівня.

Як тільки пластична лінза стала застосовуватися в операціях, її вставляли за допомогою пінцета, але і тут прогрес втрутився, і сьогодні процес оптимізований за допомогою спеціальних інжекторів. На відміну від «пінцетного» способу, лінза в інжекторі згортається, що дозволяє скоротити розріз і виключити пошкодження матеріалу.

2a660f52-aa7a-4efa-a27d-4e6fc8b32386

Яке обладнання сьогодні використовується в оперуванні катаракти?

Всі лідируючі офтальмологічні клініки завжди відстежують появу найдосконаліших медичних розробок світу і активно впроваджують їх у свою роботу. Особливо це стосується такої делікатної сфери, як мікрохірургія ока. Сьогодні в операційних — сучасне обладнання з європейським стандартом якості.

Для кожної операції в клініках повинні використовуватися віскоеластики, інжектори та обладнання тільки лідируючих світових виробників, яке дозволяє:

  • скоротити час операції;
  • звести ризик пошкодження до мінімуму;
  • здійснювати операцію навіть у критичних випадках.

Всі системи цього типу фіксують найменші відхилення або неточності.

Дізнатися більше інформації про операцію з видалення катаракти.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>