Вартість лікування

Головна \ Вартість лікування

Вартість операції: важливі аспекти

Ви уже знаєте, що існують 4 основних типи ІОЛ. Кожна з них забезпечує якісне відновлення однієї чи двох функцій природного кришталика, і дещо гірше відновлює інші. Перед візитом до лікаря важливо зрозуміти, які фактори гарного зору є найбільш важливими для Вас, і на які компроміси Ви готові піти.

null

Лікар зобов’язаний запропонувати Вам на вибір варіанти лінз, проінформувати про можливі ризики, вигоди, альтернативи. Обов’язок хорошого хірурга — виділити потрібні переваги і слабкі сторони різних ІОЛ з урахуванням Ваших потреб. Це не забаганка — це необхідний крок перед тим, як ви зайдете в операційну. Ви повинні бути проінформовані про різні варіанти і  розуміти,  чому запропонований лікарем варіант, є оптимальним для вас. Якщо ви не впевнені — обговоріть це питання з лікарем ще раз.

Вартість операції по видаленню катаракти

Ви повинні пам’ятати, що результати операції будуть прямо залежати від того, яку ІОЛ для імплантації ви оберете.

Повна ціна лікування складається з:

  1. Вартість ІОЛ. Всі сучасні ІОЛ від відомих виробників виготовляються з якісних біосумісних матеріалів, мають УФ фільтр. Практично кожна ІОЛ забезпечить хороше відновлення зору вдалину, але ІОЛ різних виробників мають різну технологію виробництва та особливості оптики. Обираючи ІОЛ потрібно звернути увагу, як пропоновані варіанти відповідають вашим потребам, як відновлюють необхідні для вас фактори гарного зору (глибину різкості, контрастну чутливість, сутінковий зір). Мультифокальні лінзи дорожчі за монофокальні, але дають можливість позбутися окулярів. На вартість лінзи також впливає наявність торичної функції.
  2. Вартість витратних матеріалів в залежності від рівня клініки становить 150-250 USD. У цю вартість входить перелік обов’язкових витратних матеріалів та інструментів, які хірург використовує в ході операції. Використання одноразових матеріалів — це захист від інфекцій, мінімізація можливих ускладнень і менший термін відновлення.
  3. Технологічне оновлення. Крім прямих затрат на ІОЛ та витратні матеріали у вартість операції входить вартість обслуговування дорогого обладнання, інвестиції в розвиток технологій та інші можливі витрати, передбачені умовами надання послуг лікувальним закладом  у кожному конкретному випадку.

Обов’язкові витратні матеріали для операції

Матеріал  Необхідна  кількість, шт
 Ніж одноразовий 2
 Інжектор для ІОЛ 1
 Віскоеластик для захисту тканин ока 1
 Змінна касета для факомашини 1
 Інші матеріали

Нижче наведена приблизна вартість лікування катаракти з урахуванням перерахованих її складових.

Нагадаємо, що існує чотири типи лінз, які забезпечують покращене  лікування катаракти у відповідності з Вашими потребами й очікуваннями. Вартість вказана за лікування одного ока.

Вартість лікування катаракти

Варіант лікування Для хорошої глибини різкості  Для покращеного контрасту 
 Життя з окулярами 11 600 грн 12 500 грн
 Життя без окулярів 19 200 грн 23 900 грн

Кожна з  ІОЛ для покращеного лікування  може бути наділена торичною функцією для корекції астигматизму. Вартість вказана за лікування одного ока.

Вартість лікування при імплантації ІОЛ з торичною функцією.

Варіант лікування Для хорошої глибини різкості  Для покращеного контрасту 
 Життя з окулярами 17 400 грн 20 900 грн
 Життя без окулярів

Переважна більшість пацієнтів після видалення катаракти залишаються задоволеними. Однак в окремих випадках виникає необхідність скоригувати результати операції. Повторна заміна ІОЛ є дуже травматичною та набагато складнішою операцією. Оптимальним і найбезпечнішим варіантом є імплантація додаткової коригувальної ІОЛ AddOn. Така ІОЛ імплантується в сулькус, може бути повторно замінена.  Використовується для корекції оптичної сили основної ІОЛ, для корекції існуючого астигматизму, інтеграції додаткової функції мультифокальності або УФ-фільтра.

Лікування з урахуванням високоякісних витратних матеріалів та на сучасному обладнанні.

Умови лікування  Орієнтовно
Пацієнтам  з 2-ма парами окулярів.  Іноді після імплантації монофокальної ІОЛ не досягається потрібна гострота зору, і в добавок до окулярів для ближнього зору, пацієнту доводитися користуватися і окулярами для дального зору. У такому випадку оптимальним варіантом є імплантація додаткової ІОЛ до основної ІОЛ — рефракційної ІОЛ AddOn. Така ІОЛ дозволить скоригувати оптичну силу основної ІОЛ, і пацієнт зможе обходиться тільки однією парою окулярів. 13 900 грн
Пацієнтам з 1-ю парою окулярів. У випадку, якщо для лікування катаракти була обрана монофокальна ІОЛ, Вам доводиться користуватися окулярами для ближнього зору, але за бажанням Ви можете скоригувати свій вибір.  Імплантація додаткової ІОЛ з функцією мультифокальності дозволяє скорегувати ближній зір, і позбутися від окулярів. 20 600 грн
Пацієнтам з астигматизмом. Імплантація додаткової торичної ІОЛ дозволить скоригувати існуючий астигматизм. 20 600 грн

*розрахункові ціни вказані за станом на грудень 2015

Задати питання