glaznie-kapli(1)

Ліки від катаракти

Міфи про ліки

Катаракта є найбільш поширеною причиною втрати зору у світі. Саме тому питання ефективних ліків від катаракти так часто обговорюється й існує стільки міфів про це.

Як відомо на сьогоднішній день, причиною розвитку катаракти є вікові зміни: білки кришталика піддаються віковим змінам, утворюючи потемніння, внаслідок чого кришталик втрачає свою прозорість.

У світі широко відомі та часто застосовуються при лікуванні різні ліки від катаракти — крапліта медичні препарати — так зване консервативне лікування. Його застосовують найчастіше на початкових стадіях розвитку катаракти. Існує безліч таких ліків, що відрізняються і за ціною, і за країною виробництва.

katarakta_9

Ефективність лікування препаратами

Наскільки ж ефективно це лікування? Дія всіх крапель основана на тому,  що вони захищають око від шкідливого зовнішнього впливу. Так як вони нешкідливі і не викликають ніяких побічних ефектів, використовувати їх можна майже безперервно. Але варто зазначити, що дія всіх цих крапель не націлена на головну причину катаракти: в світі не знайдений активний компонент, що може зупинити вікові зміни тканин кришталика, і тому такі медикаменти не можуть повернути прозорість кришталика. Теоретично можна припускати, що такі краплі можуть призупинити розвиток катаракти, але вилікувати помутніння, що вже сформувалося та повернути кришталику прозорість вони не можуть.

Єдиним способом повернути зору є операція з видалення катаракти.

Тому, якщо ви зараз приймаєте або прийняли рішення приймати такі препарати, то повинні для себе оцінити ефективність такого лікування та витрат на нього.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>