eye_fix

Катаракта молодіє

Коли ми чуємо про захворювання катаракта, ми уявляємо собі літню людину, у якого, в результаті вікових змін, відбувається помутніння кришталика. На превеликий жаль, дане захворювання «молодшає» поряд з іншими, такими як патології судин і серця. І якщо років 15-20 тому ще вважалося, що катаракта — це хвороба, яка стосується людей за 65, то сьогодні серед пацієнтів офтальмологічних клінік зустрічаються люди, яким ледь за 40. При цьому це активні і працездатні чоловіки і жінки.

Прояви захворювання в середньому віці

eye_fixНапружений ритм життя, стан хронічного стресу, порушення обміну речовин, шкідливі звички, екологія — ось причини, які змушують катаракту проявлятися в середньому віці.

Як і багато інших захворювань, катаракти краще запобігти, ніж потім лікувати. Але, на жаль, люди замислюються про те, як лікувати хворобу вже в момент захворювання, а не тоді, коли можна було б запобігти її.

Запам’ятайте, що профілактичний огляд у офтальмолога необхідно проходити не рідше 1 разу на рік, особливо після 40 років.

Сучасні діагностичні комплекси включають в себе десятки інноваційних приладів, які дають можливість проводити об’єктивне і максимально точне обстеження. Сьогодні офтальмологи можуть провести всебічну діагностику зору і виявити захворювання навіть на самій ранній стадії. А це означає, що у вас буде шанс якомога швидше позбутися від цієї недуги і зберегти свій зір.

Новий зір за 30 хвилин

Сьогоднішні технології дозволяють практично безболісно і швидко позбутися катаракти або високого ступеня короткозорості. При цьому з великою ймовірності, вам не потрібно буде надалі носити окуляри. Таку унікальну можливість дають інтраокулярні лінзи, які чудово імітують роботу власного природного кришталика. Такі лінзи мають не один, а кілька фокусів, тому ви зможете однаково добре бачити предмети, розташовані на різних відстанях.

Процедура по заміні кришталика на інтраокулярну лінзу займе не більше півгодини. Операція проводиться під місцевим наркозом, що знижує період на реабілітацію. Ви помітите поліпшення зору вже через кілька годин. До того ж, не потрібно залишатися в клініці, а можна вже через пару годин після процедури відправлятися додому

Пройдіть огляд вчасно, збережіть зір і будьте здорові!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>